Akmeņu savācējs Agronic Rock Tornado 550

Akmeņu savācējs ir paredzēts akmeņu savākšanai no lauka 3 līdz 50 cm diametrā, vienā piegājienā.

Darba platums - 5,5 m.

Darba dziļums - 0,1 m.

Konstrukcijā izmantotas 3 vārpstas.

Visu izpildmehānismu mehāniskā piedziņa ir augstas kvalitātes.

Traktora jaudas prasības : 75 kW / 100 zs.                

 

Mehāniskā transmisija

Mehāniskajai transmisijai ir kvalitatīva, vienkārša un uzticama konstrukcija, kā arī viegli un vienkārši ekspluatējama. Jaudas pārvade tiek veikta, izmantojot kardānvārpstas un rullīšu ķēdes. Aizsardzību pret pārslodzi nodrošina četri berzes sajūgi, kuri uzstādīti pa vienam uz katra rotora un konveijera. Pateicoties mehāniskajai transmisijai, rotoriem ir liels griešanās ātrums un tie spēj izcelt akmeņus no liela dziļuma, pat iepriekš neapstrādātās augsnes platībās.

 

Darba dziļuma regulēšana

Darba dziļuma regulēšana un pāreja transportēšanas pozīcijā tiek veikta ar regulēšanas sakabes ierīci, izmantojot hidrauliku. Sānu rotoru augstuma regulēšana ir veicama neatkarīgi  vienam no  otra - hidrauliski, un to darba dziļums tiek regulēts, izmantojot atsevišķus atbalsta riteņus.

 

Konstrukcijas izturība

Daļas, kas saskaras ar akmeņiem, ir izgatavotas no nodilumizturīga tērauda, ​​kas garantē ilgu mašīnas kalpošanas laiku.

 

Skrāpju konveijers, pagarināts konveijers.

Sijāšanas siets aizņem visu skrāpja konveijera garumu, kas ļauj labāk akmeņus atdalīt no augsnes. Bunkurs ir piepildāms no augšas, kas ļauj izmantot visu tā tilpumu. Turklāt tvertnē akmeņi  nerada  lielu troksni  un padara  darbu  komfortablāku .

 

Ražīgs darbs

Mašīna ir aprīkota ar trim liela diametra rausējiem, kas ļauj nosegt visu darba platumu un tādējādi izvairīties no nepieciešamības atkārtoti blietēt vienu un to pašu laukumu.

 

Pirmā Rock Tornado versija tika izstrādāta gandrīz pirms 40 gadiem, tālajos 80. gados tika noteikti akmens savācēja darbības pamatprincipi, kas darbojas labi un tiek izmantoti arī  jaunajā konstrukcijā.

 

2023. gadā mūsu inženieri veica dziļu iekārtas atjaunināšanu, kas ļāva palielināt akmeņu vākšanas  efektivitāti ar lieliem akmeņiem, palielinot ātrumu un kvalitāti.

Atjaunināšanas pamatā bija darba platuma palielināšana, kā arī nepieciešamā mezglu pastiprināšanā, pieaugot  traktora jaudai. Visi darbīgie mezgli, kas atrodas mijiedarbībā ar akmeņiem, ir izgatavoti no nodilumizturīga tērauda.

Atšķirībā no konkurējošiem modeļiem, Rock Tornado 550 ir aprīkots ar trim lasītājiem, kas ļauj ar vienu piegājienu nosegt visu darba platumu un tādējādi izvairītos no nepieciešamības pēc vairākiem gājieniem, apstrādājot vienu un to pašu platību.

 

Priekšējie rotori kultivē augsni normālā darba dziļumā, nespiež akmeņus zemē, bet izvelk no tās ārā. Lauka virsma paliek līdzena visā darba platumā.

 

Bondioli T veida reduktors padod jaudu uz priekšējo/centrālo rotoru ar īpašu rullīšu ķēdi un aizsargā transmisiju ar drošības berzes sajūgiem.

No otras puses izejošās vārpstas centrālā reduktora jauda tiek piegādāta uz konveijeriem un sānu rotoriem caur ķēdes reduktoru.

Katra akmens savācēja piedziņa, ko darbina traktora jūgvārpsta, ir  aprīkota ar atsevišķu berzes sajūgu, lai aizsargātu transmisiju no pārslodzes.

Mašīnā ir izmantoti arī citi augstas kvalitātes komplektējošie mezgli no Bondioli.

 

Pieejamas trīs veidu riepas.

Hidrauliskās bremzes iekļautas standarta aprīkojumā.

Riteņu radiālās riepas un tilti nodrošina komfortablu pārvietošanos gan lauka, gan ceļa  apstākļos.

TEHNISKIE PARAMETRI

Svars, kg4900
Darba platums, cm 550 
Transporta  platums, cm295 
Garums, cm750 
Darba dziļums, cm 0-10
Akmens izmērs, cm 3-50
Bunkura tilpums, m32
Izkraušanas augstums, cm250 
Riepu izmērs, no 500/60R22.5 (asīm)
Bremzes pamataprīkojumāir
Jaudas prasības, kW/zs 75/100
Jūgvārpstas griešanās ātrums, apgr./min.540
Hidraulikas prasības3 vienpusējas darbibas sekcijas un 1 divpusējas darbības sekcija 180 bar

Papildaprīkojums

 

Riteņi 600/50R22.5 un 710/45R22.5

Sakabes āķis ar lodi K80

Skatieties video: