Vertikālie barības mikseri

Vertikālie barības maisītāji-izdalītāji (mikseri) EUROMILK RINO

Radīti visām Tavām vajadzībām

Polijas uzņēmums "GAMA" saviem klientiem var piedāvāt plašu gammu vertikālo barības mikseri EUROMILK RINO ar apjomu no 6 līdz 24 kubikmetriem. Uzņēmuma "GAMA" prioritāte ir klients un tā prasības pret mašīnu. Tāpat uzņēmums saviem klientiem piedāvā iespēju izgatavot mikseri pēc individuāla pasūtījuma.

EM RINO FX

Modelis FX būs ekonomiski izdevīgākais gadījumos, kad fermā nav augstuma ierobežojuma. Samaisīšanas kameras sienas biezums ir 8 mm. Tā ir izgatavota ar valcēšanas paņēmienu, kas pagarina kalpošanas laiku.

EM RINO FXL

Modelis RINO FXL ir konstruēts ar nobīdītu riteņu asi, tādējādi samazinātu augstumu un barības izdales transportieri. Miksera naži nostiprināti ar 15 mm biezu paplākšņu palīdzību, kuras novērš to plaisāšanu rulonu iekraušanas brīdī. Barības griešanas šneki izgatavoti, pielietojot ražotāja patentētu liekšanas metodi OPTI CUT. Tādā veidā tiek iegūta ģeometrija, kura samazina barības sagatavošanas laiku par 15 %.

EM RINO FXS

Svari aprīkoti ar 4 devējiem, tādējādi nodrošinot precīzu svēršanu un vienmērīgu barības izdali.

EM RINO FXX

Maisīšanas tvertnes izgatavošanai tiek izmantots metāls ar paaugstinātu nodilumizturību. Tvertnes grīdas biezums ir 20 mm, kas ir apstiprināts, veicot speciālus izturības testus. Papildus tvertnes grīda ir pastiprināta spēka pārneses radītā sprieguma vietās, garantējot ilgu tās kalpošanas laiku.

EM RINO FXXS

Miksera vadība tiek veikta no traktora kabīnes, izmantojot hidrodalītāju. Tā darbībai no traktora nepieciešams viens hidroizvadu pāris.

EM RINO FXX 1800 ar salmu pūtēju

Barības maisītājs-izdalītājs EM RINO FXX 1800 kombinācijā ar salmu pūtēju (2 funkcijas vienā mašīnā).

EM RINO FX 800

EM RINO FX 1200 (12 m3) ar 2 funkciju izkraušanas transportieri

Modelis EM RINO FX 1200 (12 m3) ar speciālu 2 funkciju izkraušanas transportieri. Pirmā funkcija izkrauj barību slīpā leņķī 1,5 metru augstumā uz aizmuguri. Otrā transportiera funkcija – kad tas novietots aizmugurē horizontāli un izdala barību pa labi vai kreisi pēc nepieciešamības.

RINO FX virsraksts RINO_FX_01.jpg

Modelis EM RINO FX ir ekonomiski izdevīgākais gadījumos, kad telpās nav augstuma ierobežojuma. Tas ir aprīkots ar 2 ātrumu reduktoru, kas nodrošina minimālo nepieciešamo traktora jaudu – 40 ZS. EM RINO FX modelis pieejams ar 6, 8, 10, 12 m3 tilpumu.

RINO FXL virsraksts RINO FXL

Modelis EM RINO FXL ar nobīdītu riteņu asi un kompaktajiem izmēriem būs piemērots daudzās saimniecībās. Šo modeli pēc nepieciešamības ir iespējams aprīkot ar barības izdales transportieri. Miksera svars sadalās šādi – 65 % uz aizmugurē novietoto riteņu asi un 35 % uz dīsteli. Tas papildus noslogo traktora riteņus, palielina vilces spēku un būs izdevīgi, braucot pacēlumos. Tas ir aprīkots ar 2 ātrumu reduktoru, kas nodrošina minimālo nepieciešamo traktora jaudu – 40 ZS. EM RINO FXL modelis pieejams ar 6, 8, 10, 12 m3 tilpumu.

RINO FXS virsraksts RINO FXS

Modelim EM RINO FXS ar nobīdītu riteņu asi būs raksturīgs izcils kompaktums un laba stabilitāte. Tas būs piemērots daudzās saimniecībās. Miksera svars sadalās šādi – 65 % uz aizmugurē novietoto riteņu asi un 35 % uz dīsteli. Tas papildus noslogo traktora riteņus, palielina vilces spēku un būs izdevīgs, braucot pacēlumos. Tas ir aprīkots ar 2 ātrumu reduktoru, kas nodrošina minimālo nepieciešamo traktora jaudu – 40 ZS. EM RINO FXS modelis pieejams ar 6, 8, 10, 12 m3 tilpumu.

RINO FXX virsraksts RINO FXX

Modelis EM RINO FXX ir aprīkots ar 2 šnekiem paredzēts lielām saimniecībām un lieliem darba apjomiem. Tandēma tipa atsperu riteņu piekare ietilpst standartaprīkojumā un garantē mašīnas stabilitāti. Mikseris pieejams ar 14, 16, 18, 20, 22, 24 m3 tilpumu. Minimālā nepieciešamā traktora jauda – 60 ZS.

RINO FXXS virsraksts RINO FXXS

Modelis EM RINO FXXS ir aprīkots ar 2 šnekiem. Par šo modeli var teikt, ka tas izceļas ar savu kompaktumu. Tā izmērus skatīt tabulā. Modelis pieejams ar 10, 12, 14 un 16 m3 tvertnes tilpumu. Minimālā nepieciešamā traktora jauda – 50 ZS.

viena šneka barības mikseri - tabula

Divu šneku sistēma nodrošina:

  • ievērojami ātrāku barības samaisīšanu,
  • mazāku patērēto jaudu,
  • mazāku degvielas patēriņu,
  • mazāku miksera detaļu nodilumu.

Skatieties VIDEO

EM RINO FXXS

EM RINO FX

EM RINO FX 1000

EM RINO FXL 800

EM RINO FXX 1600

EM RINO FXX 1800 ar salmu pūtēju