Miglošanas komponenti

Agronavigators TEEJET MATRIX 430 (ASV)

Agronavigators TEEJET MATRIX 430 (ASV)

Universāls gnss navigators kompaktā korpusā. 110 mm krāsains augstas izšķirtspējas grafisks sensoru ekrāns saglabā lielisku attēlu pat pie spilgta apgaismojuma un ļauj efektīvi vadīt mašīnu ar nelielām pielaidēm un pārlaidumiem. Parāda nobīdi no kustības trajektorijas un vēl divus parametrus pēc izvēles (apstrādāto platību, patērēto laiku, kustības ātrumu, apstrādes joslas). Iebūvēts augstas kvalitātes gps/glonass uztvērējs, kurš papildināts ar Clearpath tehnoloģiju.Tas būtiski uzlabo navigatora darbību vietās ar vāju signāla uztveršanu. Navigācijas režīmi: pa taisni ab, pa liektu trajektoriju ab, pa apli un pēc pēdējās rindas. Funkcija – "atgriešanās pie punkta" ļauj viegli atjaunot darbu, atzīmēt šķēršļus laukā, izmērīt jebkuru attālumu. Lauka robežu radīšanas funkcija ļauj viegli un precīzi gan iezīmēt lauka robežas, gan izmērīt lauka platību. Skaņas signalizācija brīdina gan par uzbraukšanu neapstrādātam laukam, gan par nobraukšanu no tā. Tāpat tas dod skaņas signālu un monitorā parāda, ja jāatslēdz viena vai vairākas miglotāja sekcijas, apstrādājot ķīļus. Apstrādātās platības skaitītājs uzrāda lielumu par visu nostrādāto laiku. Patērētā darba laika skaitītājs uzrāda laiku, kas patērēts, veicot konkrēto uzdevumu. Bāzes funkciju atskaišu nodrošinājums tiek realizēts kml un pdf formātā, izmantojot usb portu. Komplektācija: konsole matrix 430 glonass, barošanas kabelis ar adapteri cobo, monitora kronšteins ar piesūcekni, montāžas plāksne, patch gps antena. 

Šajā attēlā mēs redzam to, ka šobrīd atrodamies pa kreisi no dzeltenās līnijas un mums traktors jāvirza pa labi, kamēr bultas centrs sakritīs ar dzelteno līniju un skaitļa 5.0 vietā rādīs 0,0. Savukārt augšējā kreisā malā redzam apstrādāto platību un labajā pusē kustības ātrumu. Ekrāna vidū redzam iezīmētu pa perimetru lauku un braukšanas joslu ar viduslīniju.

Šajā logā varam izmainīt šādus parametrus: darba platumu (miglotājam varam mainīt sekciju skaitu, sekcijas platumu ), attālumu no antenas līdz apstrādes līnijai, agregāta viduslīnijas nobīdi no traktora viduslīnijas.

Galvenā izvēlne.

Šajā izvēlnē izvēlamies navigācijas veidu, varam iezīmēt "atgriešanos pie punkta" ar sarkanu karodziņu, izmainīt lauka mērogu ekrānā.

Šajā izvēlnē izvēlamies tos divus parametrus, kuri būs redzami ekrānā: kustības ātrums, apstrādātā platība, patērētais laiks darbā, braukšanas joslas

Šeit redzam iezīmētu lauku un to, ka šobrīd atrodamies uz joslas "-3".

MATRIX 430 TeeJet Paralēlā braukšana. Sekciju ieslēgšana, izslēgšana

MATRIX 430 TeeJet Braukšana pēc pēdējās rindas

MATRIX 430 TeeJet Lauka robežu iezīmēšana

MATRIX 430 TeeJet Attālums līdz punktam

MATRIX 430 TeeJet Lauka robežu iezīmēšana, paralēlā braukšana