Augsnes apstrādes agregāts

 

Augsnes apstrādes agregāts FRONT PACKER

Uzņēmumam Agro-Tom ir divi agregāti, kurus var uzstādīt uz traktora priekšējās trīspunktu uzkares. Vieglākā Front Packer versija un smagākā Front Packer Premium versija.

Vieglākajai versijai ir jauns uzbūve, kurai ir izdevies samazināt svaru. Aprīkojumā ietilpst naža kāts un crosskill veltnis.

Agregāts ir pieejams divās versijās:

FPN - ar 400 mm diametra tandēma nažu veltni, kas paredzēts spēcīgai augu, secīgo kultūru, salmu, kultūraugu atlieku sasmalcināšanai ar drupināšanu un daļēju pārklājumu. Darbs ar šādu agregātu paātrina augu masas sadalīšanos, kas atvieglo turpmāku augsnes apstrādi.

FPC ar tandēma crosskill veltni, kura diametrs ir 500 mm, iekārta ir paredzēta augsnes pirmssēšanas apstrādei pēc aršanas, lai labāk salauztu zemes slāņus un pikas, apstrādātu pirms sēšanas un presētu, kad augsne ir pārāk uzbriedusi. Pilnīgi sagatavots substrāts padarīs augu parādīšanos daudz labāku.

Priekšējais pakotājs ir uzstādīts uz priekšējās trīspunktu uzkares. Šis risinājums ļauj traktoru salikt kopā ar citām mašīnām un ļauj mašīnai darboties kā priekšējam atsvaram.

FRONT PACKER standartaprīkojums:

  • uzkarināma versija;

Papildaprīkojums:

  • apgaismojums;
  • svari;
  • vāki (pieejami FPN modeļiem)
ModelisFP 3.0FP 3.5
Darba platums, m3.03.5
Svars, kg10001200
Nepieciešamā jauda, Zs60-8070-100
Pakotājveltņu modeļiFPN - tandēma nažu veltnis fi 400, FPC - tandēma crosskill veltnis fi 500

Augsnes agregātu svars norādīts orientējoši.

Skatīties video: