Frontālais grābeklis AGRONIC  WR 500 (Somija)

Frontālais grābeklis AGRONIC WR 500

Frontālais grābeklis Agronic WR 500, jaunums Latvijas tirgū. Oriģināla un patentēta konstrukcija. Maksimālais darba platums 5, 1 m. Grābeklis montējams traktora priekšā uz 3-punktu uzkares vai frontālā iekrāvēja. Grābeklis ir konstruēts ar diviem vālotājiem un paredzēts lietot gan ar standarta vai lielajām rulonu savācējpresēm gan ar savācējpiekabēm. Grābeklis kalpos gan grābšanai izkaisītai zālei, gan divu vālu savienosanai vienā vālā, veidojot kuplu, aerējošu, elpojošu vālu. Darba platums ir hidrauliski regulējams un operatoram nav nepieciešams izkāpt no traktora lai pārslēgtu to transposrta stāvoklī. Transporta stāvoklī platums ir 3.5 m, bet iespējams pasūtīt to variantā ar transporta platumu 3.0 m. Grābekļa eļļas plūsmai nepieciešami 20-35 litri eļļas, jo abu rotoru tiešai piedziņai kalpo 2 hidromotori. Tātad jūgvārpsta nav vajadzīga. Vālošanas rotori aprīkoti ar poliamīda zariem, kuri ir efektīvi darbībā un nepieprasa lielu grābekļa jaudu. Šis apstāklis arī nodrošina iekārtas bezatteikumu darbību.

Frontālais grābeklis AGRONIC WR 500

Frontālais grābeklis AGRONIC WR 500

Frontālais grābeklis AGRONIC WR 500

Frontālais grābeklis AGRONIC WR 500

Frontālais grābeklis AGRONIC WR 900

Frontālais grābeklis AGRONIC WR 500

Sēklas kodinātāji AgrAlex (Polija)

Sēklas kodinātājs AGATA P212

Darba ražīgums  2- 6 t/h, elektromotora jauda - 1,35 kW, smidzinātāja tips - rotācijas, darbības princips - nepārtrauktas darbības, kodināšanas veids - mitrais, šķidruma tvertnes tilpums - 50 l, garums/platums/augstums - 1500/700/1600 mm, svars - 150 kg.


Sēklas kodinātāja AGATA P212 darbības princips


Sēkla, kura atrodas iebēršanas traukā (1), pēc darba spraugas atvēršanas ar sviru (3), krītot lejā griež dozējošā mehānisma (2) trumuli. Pie trumuļa ass ir piestiprināts dozējošs ritenis (4), kura lāpstiņas iegrimst vannītē (5) ar kodni. Griežoties dozējošam ritenim kodne nonāk uz rotācijas diska (9), kur tā tiek izsmidzināta. Kamerā (10) sajaucas krītošā sēkla un izsmidzinātā kodne. Kodinātā sēkla nobirst līdz šnekam (11), kur tā tiek pārjaukta un transportēta uz iepildīšanu maisos (12).

Kodne ar sūkņa palīdzību (13) no tvertnes (7) pa šļūteni (14) tiek padota uz sadalītāju (15), no kura pa vienu šļūteni (16) notiek kodnes maisīšana tvertnē (7), bet pa otru šļūteni nedaudz kodnes tiek padots uz vannīti (5). Kodnes devu regulē ar bultu (6). Darba ražīguma bezpakāpju regulēšana tiek veikta ar sviru(3).2

Asenizācijas cisternas MEPROZET

Asenizācijas mucas MEPROZET (Polija)

  • Ar tilpumu no 3000 līdz 20000 L.
  • Ar iespēju iestrādāt vircu augsnē.
  • Iespēja komplektēt ar agregātu (9 m un 12 m darba platums) vircas izliešanai uz augsnes.

Palešu dakšu iekrāvēji

Palešu dakšu iekrāvējs

Palešu dakšu iekrāvēja SUPER tehniskie raksturlielumi:

  • pacēlāja sliedes uz gultņiem – celtspēja no 1500 kg līdz 2500 kg, 
  • pacelšanas augstums no 2,5 m līdz 4 m (un vairāk, ja nepieciešams ),
  • pacēlāja sliedes izgatavotas no ST 52-3 tērauda profila,
  • sānos novietoti cauruļvadi labākai redzamībai,
  • atlokāms augšējais kravas turētājs,
  • regulējamas un atlokāmas tērauda dakšas,
  • iespējams pieslēgt pa tiešo traktora hidrosistēmai vai arī ar papildus hidrosūkni pie traktora jūgvārpstas.